logo

Výsledky KU 2017/2018

Zvikov-fotoVýsledky kontroly užitkovosti skotu za kontrolní rok 2017/2018 v působnosti společností REPROGEN, a.s. a Jihočeský chovatel a.s. si můžete prohlédnout zde.

Výsledky soutěže T+B za kontrolní rok 2017/2018 za společnost REPROGEN, a.s. vyhlášené na tradičním Setkání chovatelů na Zvíkově si můžete stáhnout zde.

Ve dnech 8. - 9. listopadu 2018 se konalo již tradiční Setkání chovatelů jihočeského regionu v hotelu Zvíkov. Pro účastníky semináře, kteří zcela zaplnili hotelový sál, byl připraven bohatý program s příspěvky pozvaných hostů. Na závěr dne byly vyhlášeny výsledky soutěže T+B za akciové společnosti REPROGEN a Jihočeský chovatel. Ocenění chovatelé nejlepších krav v jednotlivých kategoriích převzali poháry z rukou představitelů obou společností a Sdružení chovatelů.. Druhý den se zájemci zúčastnili exkurze v Zemském hřebčinci Písek, kde je s jeho historií a provozem seznámil ředitel a senátor Ing. Karel Kratochvíle.

Fotografie z průběhu setkání chovatelů si můžete prohlédnout zde nebo v naší fotogalerii.

Výsledky kontroly užitkovosti skotu za kontrolní rok 2016/2017 v působnosti společností REPROGEN, a.s. a Jihočeský chovatel a.s. si můžete prohlédnout zde.