logo

Opravy zemědělských strojů

ZV-StrojGenerální opravy krmných vozů a jejich částí - FARESIN, STORTI, FRASTO, KUHN, STRAUTMANN, SEKO, TRIOLIET, KVERNELAND, MAYER, LUCLAR a další.

Společnost Reprogen, a.s. se od roku 1999 zabývá generálními opravami krmných míchacích vozů a jejich agregátů. Za tuto dobu získali naši mechanici zkušenosti s KMV takřka všech značek jak v provedení horizontálním tak vertikálním.

Nejčastějšími opravovanými částmi jsou plnící ústrojí – frézy nebo štíty, dále vany vozů, centrální i pomocné šneky včetně jejich uložení, opěrné radlice, hradítka a jejich vedení a také vynášecí dopravníky pásové nebo příčkové. Samozřejmostí jsou opravy hydraulické soustavy a elektrosoustavy včetně systému vážení, tedy tenzometrů a jejich uložení a také náprav, brzd atd.

K opravám jsou používány originální náhradní díly (nože fréz a šneků, těsnící sady hydromotorů, tenzometry apod.) nebo díly dodané zákazníkem, po dohodě díly repasované (zejména hydromotory, převodovky, dopravníky). Pro opravy van, šneků apod. je používána antiotěrová ocel nebo hardox v tloušťkách od 4 do 20 mm. Jsme schopni zajistit i vyplastování vany.

U každého opraveného vozu je provedena zkouška pohonů, hydraulické soustavy a pokud je k dispozici ovládací panel, tak i vážící systém.

Zákazník může využít i možnosti dopravy vozu do opravy a zpět. V přípravě je i možnost zapůjčení náhradního vozu.